Merr flake makina tek Rruga e Elbasanit

JOQ Albania
0 views
Published on Dec 6, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:32

  Kartoni i kuq per Bathen

  Panorama
  0 views
 • 0:32

  Solomon del huq

  Panorama
  184 views
 • 0:08

  Rasti i Melos

  Panorama
  664 views
 • 0:21

  Rasti i Seferit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:07

  Gjuajtja e Melos

  Panorama
  468 views
 • 0:23

  Gjuajtja e Asanit

  Panorama
  326 views
 • 0:13

  Perplasja e tifozerive

  Panorama
  0 views
 • 0:20

  Rasti i Seferit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:9

  Të paktën 28 të vrarë dhe dhjetëra të plagosur në dy sulme vetëvrasëse në Bagdad

  JOQ Albania
  5 views
 • 0:18

  Autogoli i Hadergjonajt

  Panorama
  212 views
 • 0:25

  Basha poston videon: Rama ka dështuar. Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!

  Panorama
  191 views
 • 17:27

  Boiken Abazi dhe Iliaz Shehu, dy kandidatët e VV për zgjedhjet e 25 prillit

  Panorama
  88 views
 • 4:16

  Silva Caka denoncon: Drejtoresha shkel ligjin për biznesin e bashkëshortit

  Panorama
  123 views
 • 0:30

  Të gjithë po e dëgjonin me vëmendje, Bill Clinton “dremit” gjatë fjalimit të Joe Biden

  JOQ Albania
  128 views
 • 2:13

  Zambi, trajneri urinon ne shtylla

  Panorama
  219 views