Gjyshja vjedh embelsirat ne dyqan ne Tirane

JOQ Albania
0 views
Published on Dec 6, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:01

  VIDEO- Kërcenin 'Macarena' dhe festuan deri në 3 të mëngjesit, pamjet e policëve përfundojnë në internet. Nisin hetimet

  Panorama
  97 views
 • 0:25

  Fationi e quajti fallco, reagon Melisa: I dashuruar me mua, jepi drejtim jetës tënde k*rvë!

  JOQ Albania
  10.6K views
 • 1:15

  Shpëtoi dy fëmijët nga mbytja në lumë, flet i riu: Vajza zëre se ishte e vdekur, e nxora të parën

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 0:37

  Shfaq në video organin gjenital, kuzhinieri i famshëm Nusret Gökçe nën hetim nga policia

  Panorama
  455 views
 • 1:25

  Duke kërcyer nën tingujt e këngës së ish-partnerit, Britney Spears ngre dyshime për...

  Panorama
  21 views
 • 6:14

  Tea thyen heshtjen, reagon pas gjithë ‘bombave’ që hodhi në rrjet Shqipja. Ja si qëndron e vërteta e fotos me Beartin

  Panorama
  10.9K views
 • 0:06

  Goli i Kulusevskit

  Panorama
  130 views
 • 1:10

  “Nuk e kam imagjinuar kurrë se...”/ Analisti Fatos Lubonja shpërndan videon: Kullat e mafies po zëvendësojnë ndërtesat historike

  Panorama
  2.6K views
 • 0:19

  Goli i Frabota

  Panorama
  274 views
 • 0:18

  Pritja e Berishes

  Panorama
  383 views
 • 0:54

  Penalltia dhe goli i Morates

  Panorama
  369 views
 • 0:52

  Perplasja ne fund te ndeshjes

  Panorama
  1.6K views
 • 0:29

  Goli i Ekubanit

  Panorama
  2.2K views
 • 1:37

  “Nuk më pëlqejnë pyetjet me lekë”- E ftuara i largohet në mes të emisionit, Bieta Sulo vihet në siklet si kurrë më parë

  Panorama
  1.1K views
 • 0:21

  Goli i Shtubines ne miqesore

  Panorama
  121 views