Përplasje brutale me policinë, familjarët qëllojnë me gurë, bëhen keq 2 gra

JOQ Albania
0 views
Published on Dec 2, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Kartoni i kuq i Nezirit

  Panorama
  241 views
 • 0:9

  Futbollisti i Juventusit feston ne stilin "Herri Poter"

  Panorama
  135 views
 • 1:24

  Pretendimi tjetër i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  399 views
 • 0:34

  Pretendimi i Vllaznisë për penallti

  Panorama
  511 views
 • 0:18

  Supergol i Florent Muslijas ndaj Nurenbergut

  Panorama
  89 views
 • 0:41

  Momente tensioni në Shkodër

  Panorama
  883 views
 • 0:18

  Gjuajtja e Rezit nga distanca

  Panorama
  262 views
 • 0:30

  Rasti i artë i Dilaver

  Panorama
  286 views
 • 0:27

  Pritja e Isli Hidit

  Panorama
  279 views
 • 1:23

  Penalltia dhe goli i Gjates

  Panorama
  696 views
 • 0:19

  Perplasja Eze-Qirko

  Panorama
  223 views
 • 0:13

  Rasti i artë i shpërdoruar nga Mensah

  Panorama
  303 views
 • 0:47

  Goli i Eze

  Panorama
  611 views
 • 1:39

  Penalltia dhe goli i Meksit

  Panorama
  605 views
 • 0:12

  Tranversa e Carkanjit

  Panorama
  220 views