FA kërkon 200 të rinj, vijojnë regjistrimet për ushtarë dhe detarë aktivë

NOA
0 views
Published on Dec 1, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:56

  Surpriza per Vllaznine

  Panorama
  372 views
 • 0:15

  Ronela Hajati zbulon këngën me të cilën do të hapë dasmën e saj, por a është ajo në një lidhje?

  Panorama
  103 views
 • 0:14

  Në lokalin e kryeqytetit ia marrin valles dhe s'pyet njeri për Covid, qytetari: Ikën pasi erdhi policia

  JOQ Albania
  226 views
 • 0:41

  Goli i dyte i Ibrës

  Panorama
  1.6K views
 • 1:56

  Penalltia e shnderruar ne gol nga Ibra

  Panorama
  1.4K views
 • 0:18

  Goli i Realdo Filit

  Panorama
  665 views
 • 1:9

  “Premtoi shëndetësi falas, por e futi në kolaps”/ Basha publikon videon: Shqiptarët paguajnë më shtrenjtë se çdokush në rajon! Rama duhet të largohet

  Panorama
  39 views
 • 0:03

  Gjesti që zhvlerësoi golin, Vidal puthi stemën e Juventusit

  JOQ Albania
  551 views
 • 0:10

  E gjeni dot? Vesa Luma zbulon me këtë video se ku e zë gjumi Big Bastën kur dalin gjatë fundjavave

  Panorama
  295 views
 • 0:46

  Lionel Mesi ndeshkohet me karton te kuq

  Panorama
  3.1K views
 • 0:08

  Vidal, Lautaro dhe Hakimi pas fitores ndaj Juventusit

  Panorama
  1.0K views
 • 0:08

  17-vjeçari pësoi dëmtime të rënda në zemër, këto janë pamjet nga aksidenti i frikshëm në Elbasan

  JOQ Albania
  14.8K views
 • 0:54

  Goli i Barelës

  Panorama
  1.8K views
 • 0:08

  Rasti i humbur nga Lautaro Martinez

  Panorama
  1.6K views
 • 0:51

  Goli i Vidalit

  Panorama
  2.6K views