Dy vajza në Lezhë u dalin para makinave dhe i ndalojnë, djali i filmon: Bëni kujdes prej tyre

JOQ Albania
12 views
Published on Dec 1, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:26

  Goli i Imobiles

  Panorama
  56 views
 • 0:10

  Festa e tifozeve te Vllaznise ne ambientet e jashtme te stadiumit Elbasan Arena

  Panorama
  309 views
 • 0:23

  Kartoni i kuq

  Panorama
  40 views
 • 1:06

  Pretendimi i Kukësit për penallti

  Panorama
  617 views
 • 0:23

  Rasti ideal i Demir Imerit

  Panorama
  442 views
 • 0:06

  Shtylla e Lorenco Viles

  Panorama
  84 views
 • 0:30

  Shtylla e Hetemajt

  Panorama
  400 views
 • 0:16

  Rasti i Imerit

  Panorama
  329 views
 • 0:15

  Goli i Grudes

  Panorama
  289 views
 • 1:06

  Goli i Arlind Kalasë

  Panorama
  1.5K views
 • 0:05

  E njihni? Kështu dukej këngëtarja e njohur shqiptare 7 vite më parë

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 0:41

  Tentativa e Jonuzit

  Panorama
  168 views
 • 0:21

  Goli i Viles

  Panorama
  502 views
 • 0:15

  Stojanovic rast

  Panorama
  142 views
 • 0:31

  Gjuajtja e Leirës

  Panorama
  493 views