Kamioni shuan një familje pas përplasjes, drejtuesi i saj po luante me telefon |VIDEO

NOA
0 views
Published on Oct 31, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:34

  Të ankoruara në port, përplasen dy tragete në Durrës

  JOQ Albania
  313 views
 • 1:59

  Kartoni i kuq i Keidi Bares

  Panorama
  789 views
 • 1:51

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  108 views
 • 2:26

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  204 views
 • 0:34

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  269 views
 • 3:26

  Artan Mërgjyshi deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  2 views
 • 3:44

  Ilir Gjyla deklarata

  Panorama
  0 views
 • 5:11

  Koço Kokdhima deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  3 views
 • 1:02

  Goli i Turkajt

  Panorama
  235 views
 • 0:24

  Goli i dyte i Apolonisë

  Panorama
  714 views
 • 0:51

  Goli i Ardit Hoxhajt

  Panorama
  437 views
 • 0:08

  Shtylla e Pjeshkës

  Panorama
  161 views
 • 1:26

  Goli i Nuabuezes

  Panorama
  309 views
 • 0:37

  Pamje të rënda/ Sulm me armë në një klub nate, vdesin dy persona

  NOA
  977 views