Rama në bastionin e PD

NOA
0 views
Published on Oct 31, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:59

  Kartoni i kuq i Keidi Bares

  Panorama
  135 views
 • 1:51

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  77 views
 • 2:26

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  139 views
 • 0:34

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  206 views
 • 3:26

  Artan Mërgjyshi deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  0 views
 • 3:44

  Ilir Gjyla deklarata

  Panorama
  0 views
 • 5:11

  Koço Kokdhima deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  3 views
 • 1:02

  Goli i Turkajt

  Panorama
  230 views
 • 0:24

  Goli i dyte i Apolonisë

  Panorama
  672 views
 • 0:51

  Goli i Ardit Hoxhajt

  Panorama
  421 views
 • 0:08

  Shtylla e Pjeshkës

  Panorama
  152 views
 • 1:26

  Goli i Nuabuezes

  Panorama
  299 views
 • 0:37

  Pamje të rënda/ Sulm me armë në një klub nate, vdesin dy persona

  NOA
  924 views
 • 0:26

  Goli i Vllaznisë

  Panorama
  660 views
 • 0:39

  Goli i Mario Gjatës

  Panorama
  832 views