mos i pastroni veshët me kruajtëse

NOA
2 views
Published on Oct 31, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  S'përmbahet çifti! Prekje në vende intime në breg të detit, qytetari: Ka edhe fëmijë!

  JOQ Albania
  13.8K views
 • 0:44

  “I futa 50 euro në pashaportë!”/ Arrestohet turisti gjerman, tha në TV se korruptoi policin në doganë

  JOQ Albania
  766 views
 • 1:00

  Shokon i riu! Filmon momentin kur e kafshon gjarpri

  JOQ Albania
  276 views
 • 0:59

  Pushtohet nga flakët anija luftarake amerikane, plagosen 21 marinarë dhe civilë

  JOQ Albania
  60 views
 • 0:33

  Manastirliu tregon situatën në Infektiv dhe nxjerr këtë video

  Panorama
  628 views
 • 0:23

  Goli i Kesi

  Panorama
  521 views
 • 0:31

  Goli i Mertens

  Panorama
  586 views
 • 0:37

  Goli i Enea Mihajt kundër Olimpiakosit

  Panorama
  2.7K views
 • 0:15

  Goli i Di Lorenco

  Panorama
  837 views
 • 0:21

  Goli Teo Hernandez

  Panorama
  1.3K views
 • 0:26

  Vlorë, makina merr flakë në mes të qytetit

  NOA
  70 views
 • 1:23

  Qytetari denoncon zonjat në Vlorë: Më kanë vjedhur valixhen, të ma kthejnë se kam sendet personale

  NOA
  537 views
 • 0:23

  Dhunë në ndeshjen Albpetroli - Maliqi

  Panorama
  2.4K views
 • 0:13

  Maliqi shoqerimi nga Policia

  Panorama
  3.5K views
 • 0:15

  HAMILTON

  Panorama
  329 views