E rëndë në Shkodër/Qëllon me stol kokës të moshuarit dhe e mbulon në gjak, autori ikën me biçikletë

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 30, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:39

  RAI 3 publikon videon për rritjen e sasisë së kanabisit në Shqipëri

  Panorama
  126 views
 • 1:20

  Mafia shqiptare rol kryesor në trafikun e kokainës

  NOA
  6 views
 • 0:15

  Vajza e vogël bie në binar teksa treni afrohet, si e shpëtoi babai |Pamjet

  NOA
  223 views
 • 0:05

  JORGJI(2)

  Panorama
  1 views
 • 0:16

  ARBITRAT(1)

  Panorama
  172 views
 • 1:02

  DALJA NGA MBLEDHJA

  Panorama
  255 views
 • 0:06

  Aksident i rëndë në Rinas, dëshmitari: Një i plagosur u dërgua me urgjencë në spital

  JOQ Albania
  159 views
 • 0:15

  Aksident i rëndë në Rinas, dëshmitari: Një i plagosur u dërgua me urgjencë në spital

  JOQ Albania
  356 views
 • 1:37

  E dhimbshme/ Britmat e mjekes kineze, që po lufton me koronavirusin vdekjeprurës: Nuk mundem më

  JOQ Albania
  3.7K views
 • 0:22

  Përplasen dy makina në Vlorë, plagosen 4 persona

  NOA
  55 views
 • 0:10

  Shoferi shkakton kaos në qendër të qytetit, bllokon rrugën me kamion sepse pronari po i vononte rrogën

  JOQ Albania
  465 views
 • 2:05

  E frikshme/ The Simpson parashikuan përhapjen e koronavirusit vdekjeprurës?

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 0:56

  Aplikimi online për banesat e dëmtuara, e moshuara i përgjigjet Ramës: Qyqja, ku di unë ç'është interneti!

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:18

  Dadoja i fut dorën foshnjës në ujë të valuar, arsyeja trondit

  NOA
  3.6K views