7-vjeçari shqiptar “lë me gojë hapur” jurinë e Belgium’s Got Talent |VIDEO

NOA
0 views
Published on Oct 29, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:44

  Kartoni i kuq i Mellugjes

  Panorama
  57 views
 • 0:06

  Rasti i artë i Tiranës

  Panorama
  133 views
 • 1:03

  Goli i Hidit

  Panorama
  310 views
 • 0:12

  Shtylla

  Panorama
  57 views
 • 0:33

  Pritja e Likës

  Panorama
  110 views
 • 0:47

  Videoja e kryebashkiakut të PS duke thithur "miell të bardhë", Artan Hoxha: Janë kërcënuar familje me vdekje

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:38

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  651 views
 • 0:16

  Goli i Kale

  Panorama
  1.1K views
 • 0:12

  Veliajn e lëshojnë nervat, harron propagandën dhe kërcënon gazetarin: Do ta dhj*s më keq po vazhdove

  JOQ Albania
  6.8K views
 • 0:08

  Gjuajtja e Guindos

  Panorama
  299 views
 • 4:31

  Donaldo Açka

  Panorama
  2 views
 • 0:25

  E reja vjedh e qetë telefonin mbi banakun e parukerisë në "Astir", pronarja: Më gënjeu, ta kthejë urgjentisht

  JOQ Albania
  5.0K views
 • 0:9

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  760 views
 • 0:19

  Rasti i Bruno Lulajt

  Panorama
  421 views
 • 0:30

  E pabesueshme çfarë humbasin futbollistët e Luftëtarit

  Panorama
  741 views