Dibër/Dhëndri tenton të djegë shaminë e beqarit, por ndodh e papritura

JOQ Albania
1 views
Published on Oct 29, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  S'përmbahet çifti! Prekje në vende intime në breg të detit, qytetari: Ka edhe fëmijë!

  JOQ Albania
  18.1K views
 • 0:44

  “I futa 50 euro në pashaportë!”/ Arrestohet turisti gjerman, tha në TV se korruptoi policin në doganë

  JOQ Albania
  887 views
 • 1:00

  Shokon i riu! Filmon momentin kur e kafshon gjarpri

  JOQ Albania
  312 views
 • 0:59

  Pushtohet nga flakët anija luftarake amerikane, plagosen 21 marinarë dhe civilë

  JOQ Albania
  70 views
 • 0:33

  Manastirliu tregon situatën në Infektiv dhe nxjerr këtë video

  Panorama
  781 views
 • 0:23

  Goli i Kesi

  Panorama
  525 views
 • 0:31

  Goli i Mertens

  Panorama
  591 views
 • 0:37

  Goli i Enea Mihajt kundër Olimpiakosit

  Panorama
  2.8K views
 • 0:15

  Goli i Di Lorenco

  Panorama
  840 views
 • 0:21

  Goli Teo Hernandez

  Panorama
  1.3K views
 • 0:26

  Vlorë, makina merr flakë në mes të qytetit

  NOA
  74 views
 • 1:23

  Qytetari denoncon zonjat në Vlorë: Më kanë vjedhur valixhen, të ma kthejnë se kam sendet personale

  NOA
  540 views
 • 0:23

  Dhunë në ndeshjen Albpetroli - Maliqi

  Panorama
  2.4K views
 • 0:13

  Maliqi shoqerimi nga Policia

  Panorama
  3.5K views
 • 0:15

  HAMILTON

  Panorama
  348 views