Policja kapet “mat” në Elbasan, del nga makina dhe e godasin nga b*tha

JOQ Albania
27 views
Published on Oct 24, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:59

  Kartoni i kuq i Keidi Bares

  Panorama
  436 views
 • 1:51

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  92 views
 • 2:26

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  176 views
 • 0:34

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  234 views
 • 3:26

  Artan Mërgjyshi deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  0 views
 • 3:44

  Ilir Gjyla deklarata

  Panorama
  0 views
 • 5:11

  Koço Kokdhima deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  3 views
 • 1:02

  Goli i Turkajt

  Panorama
  231 views
 • 0:24

  Goli i dyte i Apolonisë

  Panorama
  689 views
 • 0:51

  Goli i Ardit Hoxhajt

  Panorama
  432 views
 • 0:08

  Shtylla e Pjeshkës

  Panorama
  158 views
 • 1:26

  Goli i Nuabuezes

  Panorama
  306 views
 • 0:37

  Pamje të rënda/ Sulm me armë në një klub nate, vdesin dy persona

  NOA
  948 views
 • 0:26

  Goli i Vllaznisë

  Panorama
  663 views
 • 0:39

  Goli i Mario Gjatës

  Panorama
  851 views