"Tornado" në Vlorë, lokale dhe klube të hedhura përtokë, ja pasojat e natës që lamë pas

JOQ Albania
4 views
Published on Oct 22, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:44

  Kartoni i kuq i Mellugjes

  Panorama
  76 views
 • 0:06

  Rasti i artë i Tiranës

  Panorama
  145 views
 • 1:03

  Goli i Hidit

  Panorama
  336 views
 • 0:12

  Shtylla

  Panorama
  59 views
 • 0:33

  Pritja e Likës

  Panorama
  112 views
 • 0:47

  Videoja e kryebashkiakut të PS duke thithur "miell të bardhë", Artan Hoxha: Janë kërcënuar familje me vdekje

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:38

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  655 views
 • 0:16

  Goli i Kale

  Panorama
  1.1K views
 • 0:12

  Veliajn e lëshojnë nervat, harron propagandën dhe kërcënon gazetarin: Do ta dhj*s më keq po vazhdove

  JOQ Albania
  6.9K views
 • 0:08

  Gjuajtja e Guindos

  Panorama
  299 views
 • 4:31

  Donaldo Açka

  Panorama
  2 views
 • 0:25

  E reja vjedh e qetë telefonin mbi banakun e parukerisë në "Astir", pronarja: Më gënjeu, ta kthejë urgjentisht

  JOQ Albania
  5.0K views
 • 0:9

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  764 views
 • 0:19

  Rasti i Bruno Lulajt

  Panorama
  423 views
 • 0:30

  E pabesueshme çfarë humbasin futbollistët e Luftëtarit

  Panorama
  743 views