Zbulohen mbi 4 mijë bimë kanabis në Vlorë

NOA
1 views
Published on Oct 21, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Të rinjtë shqiptarë mezi presin të ikin nga Shqipëria, denoncimi: I paguajnë mbi 600 euro kompanisë që të lë rrugëve

  JOQ Albania
  269 views
 • 0:30

  Zevendesimi me i shpejte ne histori

  Panorama
  965 views
 • 0:20

  Tentoi të vetëvritej në shtëpinë e vjehrrit, lihet në burg i riu fierak

  NOA
  31 views
 • 0:55

  Ndodh në Tiranë! 80-vjeçari filmohet krah partneres së tij shumë më të re se vetja

  JOQ Albania
  46.9K views
 • 2:00

  Policia, FNSH dhe RENEA prangosin 20 persona/ Akuzat që bien mbi ta

  NOA
  17 views
 • 0:59

  Fjolla Morina shoqerohet nga policia ne gjykate

  News31
  561 views
 • 0:28

  Pamje nga vendngjarja në Selanik/ Shqiptarin e qëlluan dy herë, pastaj e rrahën për vdekje

  JOQ Albania
  9.5K views
 • 0:17

  Alvaro Morata zbarkon në Torino, sot firmos me Juventusin

  JOQ Albania
  16 views
 • 0:33

  Sulmi me thikë në lokalin në Kavajë, policia del me deklaratë për të arrestuarin

  NOA
  87 views
 • 0:58

  Goli i dyte i Ibres

  Panorama
  722 views
 • 0:43

  Goli i Ibrës

  Panorama
  1.6K views
 • 2:13

  Fshati vetëm me burra- Prej tre dekadash asnjë dasmë. Nuset nuk shkojnë sepse nuk ka rrugë

  NOA
  371 views
 • 1:51

  Gjyqtari goditet me shishe nga dritarja e dhomës

  Panorama
  491 views
 • 1:26

  Goli i parë i Vajushit

  Panorama
  577 views