Kërkoi të sfidonte vetën dhe të tjerët në vaskë, por çmenduria e tij këtë herë i kaloi limitet

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 21, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:42

  Tifozet e Maliqit me kengetarin Spiro Roko

  Panorama
  294 views
 • 0:23

  Kur jeta dhe vdekja ndahen në pak sekonda

  NOA
  250 views
 • 0:9

  Aksident i rëndë! Biçikleta përplaset me motoçikletën, një person i shtrirë në rrugë

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 8:38

  Vrasja e George Floyd/ Publikohen pamjet e momenteve të para të arrestimit

  JOQ Albania
  224 views
 • 0:14

  Bashkia Kamez derdh ujerat e zeza ne lume

  JOQ Albania
  240 views
 • 8:38

  Vrasja e tij bëri bujë, George Floyd i lutet policisë që të mos e qëllojnë

  NOA
  329 views
 • 0:11

  Goli i Ansi Agollit

  Panorama
  6.7K views
 • 0:48

  Denoncimi/ Ujësjellësi i Durrësit në gjendje të mjeruar, qytetari: Vetëm një orë në ditë furnizohemi me ujë

  JOQ Albania
  25 views
 • 0:07

  Shkon te spitali iranian për të dorëzuar letrat e kempit të fëmijës, nëna gjen gjithçka mbyllur

  JOQ Albania
  243 views
 • 0:11

  Çuditen pushuesit në Vlorë, një burrë në plazh me tanga

  Panorama
  6.5K views
 • 0:02

  Çuditen pushuesit në Vlorë, një burrë në plazh me tanga. Ja çfarë bënte

  Panorama
  6.4K views
 • 0:02

  "Çmendet" burri në Vlorë, bën plazh me tanga

  JOQ Albania
  8.5K views
 • 0:11

  "Çmendet" burri në Vlorë, bën plazh me tanga

  JOQ Albania
  12.3K views
 • 0:15

  A mund të përdorim kondicioner gjatë COVID-19? Si përgjigjet OBSH

  NOA
  14 views