Ja arsyeja e vërtetë pse Erjon Selimi tentoi të vriste veten dje, duke hipur mbi vinc dje në Tiranë

JOQ Albania
2 views
Published on Oct 19, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:06

  Ekskluzive/ Ky është vendi ku humbi jetën punonjësi i shkollës në Tiranë

  JOQ Albania
  729 views
 • 1:52

  Vajza mbush 2 vjeç, Zaimina publikon pamjet dhe fjalët më emocionuese

  NOA
  103 views
 • 0:04

  Goli i Kallakut ndaj Erzenit

  Panorama
  396 views
 • 1:23

  Goli i tretë i Besëlidhjas

  Panorama
  773 views
 • 0:13

  Goli i dytë i Besëlidhjas

  Panorama
  1.5K views
 • 0:43

  Goli i Bushit

  Panorama
  1.4K views
 • 0:10

  Gafa e anësorit

  Panorama
  10 views
 • 0:26

  Momente paniku/ Burri rrëzon gruan përtokë sapo nisin lëkundjet

  NOA
  101 views
 • 0:9

  Transeksualja ngacmohet ne metro nga nje cift

  JOQ Albania
  137 views
 • 0:59

  “S’ka bir none dhe k*rve...”, kryeministri Edi Rama siç nuk e keni parë ndonjëherë: Kush i bën presion çunit tonë?

  Panorama
  10.5K views
 • 15:22

  Paciente e infektuar me koronavirus në Tiranë? Manastirliu qetëson: Nuk ka asnjë rast në Shqipëri

  NOA
  36 views
 • 0:43

  Qarkullonin me armë zjarri me silenciator, si u kapën të rinjtë që nuk iu bindën policisë

  NOA
  75 views
 • 0:13

  Makina perfshihet nga flaket

  Panorama
  404 views
 • 0:26

  VIDEO-ja virale, burri hedh në tokë gruan dhe largohet me shpejtësi pas tërmetit në Durrës

  JOQ Albania
  26.3K views
 • 0:15

  Frika dhe paniku nga tërmeti, banorët harrojnë brenda çelësat e shtëpisë në Tiranë

  JOQ Albania
  1.1K views