C’po ndodh në shtëpinë e Kryeministrit, katër kamionë kalojnë shumë pranë saj

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 18, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:03

  Makina përplas këmbësorin, i lënduari në gjendje të rëndë në spital

  JOQ Albania
  227 views
 • 0:20

  goli i barazimit

  Panorama
  341 views
 • 0:13

  LEAO gol

  Panorama
  322 views
 • 0:13

  jarmolenko

  Panorama
  97 views
 • 0:9

  uillian goli i dyte

  Panorama
  103 views
 • 0:10

  antonio

  Panorama
  74 views
 • 0:07

  socek

  Panorama
  74 views
 • 0:07

  uillian

  Panorama
  61 views
 • 2:04

  Gazetares i ndodh e papritura teksa po raportonte ‘live’, dikush i afrohet me thikë dhe…

  NOA
  248 views
 • 0:01

  Françeska Jaçe në krahët e futbollistit të Tiranës, urimi për të

  NOA
  1.2K views
 • 0:15

  calhanoglu

  Panorama
  692 views
 • 0:14

  Flokari gol

  Panorama
  1.4K views
 • 0:14

  kasemi gol

  Panorama
  1.7K views
 • 0:18

  GOL SPAL

  Panorama
  986 views