Ekzekutohet me plumb në kokë gjyqtari që ndiqte çështjen e bosit të drogës |VIDEO+18

NOA
0 views
Published on Oct 18, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:26

  Momente paniku/ Burri rrëzon gruan përtokë sapo nisin lëkundjet

  NOA
  7 views
 • 0:9

  Transeksualja ngacmohet ne metro nga nje cift

  JOQ Albania
  44 views
 • 0:59

  “S’ka bir none dhe k*rve...”, kryeministri Edi Rama siç nuk e keni parë ndonjëherë: Kush i bën presion çunit tonë?

  Panorama
  2.0K views
 • 15:22

  Paciente e infektuar me koronavirus në Tiranë? Manastirliu qetëson: Nuk ka asnjë rast në Shqipëri

  NOA
  23 views
 • 0:43

  Qarkullonin me armë zjarri me silenciator, si u kapën të rinjtë që nuk iu bindën policisë

  NOA
  64 views
 • 0:13

  Makina perfshihet nga flaket

  Panorama
  374 views
 • 0:26

  VIDEO-ja virale, burri hedh në tokë gruan dhe largohet me shpejtësi pas tërmetit në Durrës

  JOQ Albania
  17.5K views
 • 0:15

  Frika dhe paniku nga tërmeti, banorët harrojnë brenda çelësat e shtëpisë në Tiranë

  JOQ Albania
  985 views
 • 0:13

  E rëndë në Durrës/ Një person bie aksidentalisht nga lartësia e një pallati, gjen vdekjen e menjëhershme

  JOQ Albania
  324 views
 • 0:43

  E frikshme/ Dalin pamjet e para nga tërmeti me magnitudë 7.7 që goditi Kubën dhe Xhamajkën,

  JOQ Albania
  38.6K views
 • 0:26

  Pas tërmetit, një burrë në Durrës hedh gruan në tokë dhe largohet me shpejtësi

  Panorama
  35.2K views
 • 0:47

  I grabitën banesën, gruaja nga Fieri publikon pamjet: Autorët më vodhën 20 mijë euro, shpërblim për ata që i njohin

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 0:08

  "Koronavirus, ptu të q...", shoferi nga Saranda vandalizon shtetasin kinez që jeton në Shqipëri

  JOQ Albania
  38.1K views
 • 3:12

  Ajo që bën ky njeri është e jashtëzakonshme

  NOA
  75 views
 • 0:15

  Macja dhe miu mund të jenë miq

  NOA
  459 views