Fëmija bie nga supet e babait

NOA
0 views
Published on Oct 18, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Incident në premierën e filmit të Ermal Mamaqit, të rinjtë hedhin fletushka: “Shqipëria digjet, Rama....”

  Panorama
  0 views
 • 1:21

  Rei Manaj Barcelona A

  Panorama
  1.3K views
 • 0:06

  Ekskluzive/ Ky është vendi ku humbi jetën punonjësi i shkollës në Tiranë

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 1:52

  Vajza mbush 2 vjeç, Zaimina publikon pamjet dhe fjalët më emocionuese

  NOA
  137 views
 • 0:04

  Goli i Kallakut ndaj Erzenit

  Panorama
  446 views
 • 1:23

  Goli i tretë i Besëlidhjas

  Panorama
  914 views
 • 0:13

  Goli i dytë i Besëlidhjas

  Panorama
  1.7K views
 • 0:43

  Goli i Bushit

  Panorama
  1.5K views
 • 0:10

  Gafa e anësorit

  Panorama
  12 views
 • 0:26

  Momente paniku/ Burri rrëzon gruan përtokë sapo nisin lëkundjet

  NOA
  127 views
 • 0:9

  Transeksualja ngacmohet ne metro nga nje cift

  JOQ Albania
  155 views
 • 0:59

  “S’ka bir none dhe k*rve...”, kryeministri Edi Rama siç nuk e keni parë ndonjëherë: Kush i bën presion çunit tonë?

  Panorama
  12.0K views
 • 15:22

  Paciente e infektuar me koronavirus në Tiranë? Manastirliu qetëson: Nuk ka asnjë rast në Shqipëri

  NOA
  36 views
 • 0:43

  Qarkullonin me armë zjarri me silenciator, si u kapën të rinjtë që nuk iu bindën policisë

  NOA
  76 views
 • 0:13

  Makina perfshihet nga flaket

  Panorama
  406 views