A është kjo dëshmia se ka një shpirt?

NOA
0 views
Published on Oct 18, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:43

  Qarkullonin me armë zjarri me silenciator, si u kapën të rinjtë që nuk iu bindën policisë

  NOA
  50 views
 • 0:13

  Makina perfshihet nga flaket

  Panorama
  360 views
 • 0:26

  VIDEO-ja virale, burri hedh në tokë gruan dhe largohet me shpejtësi pas tërmetit në Durrës

  JOQ Albania
  12.6K views
 • 0:15

  Frika dhe paniku nga tërmeti, banorët harrojnë brenda çelësat e shtëpisë në Tiranë

  JOQ Albania
  936 views
 • 0:13

  E rëndë në Durrës/ Një person bie aksidentalisht nga lartësia e një pallati, gjen vdekjen e menjëhershme

  JOQ Albania
  316 views
 • 0:43

  E frikshme/ Dalin pamjet e para nga tërmeti me magnitudë 7.7 që goditi Kubën dhe Xhamajkën,

  JOQ Albania
  32.1K views
 • 0:26

  Pas tërmetit, një burrë në Durrës hedh gruan në tokë dhe largohet me shpejtësi

  Panorama
  30.8K views
 • 0:47

  I grabitën banesën, gruaja nga Fieri publikon pamjet: Autorët më vodhën 20 mijë euro, shpërblim për ata që i njohin

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 0:08

  "Koronavirus, ptu të q...", shoferi nga Saranda vandalizon shtetasin kinez që jeton në Shqipëri

  JOQ Albania
  37.1K views
 • 3:12

  Ajo që bën ky njeri është e jashtëzakonshme

  NOA
  72 views
 • 0:15

  Macja dhe miu mund të jenë miq

  NOA
  441 views
 • 7:26

  Mbyllet një nga pularitë më të mëdha, brenda pula të ngordhura e kushte të mjerueshme

  JOQ Albania
  137 views
 • 1:00

  Edukatoret dhunojnë fëmijët në kopësht

  NOA
  2.2K views
 • 1:39

  RAI 3 publikon videon për rritjen e sasisë së kanabisit në Shqipëri

  Panorama
  718 views
 • 1:20

  Mafia shqiptare rol kryesor në trafikun e kokainës

  NOA
  29 views