Babai kërkon eshtrat e të birit, pretendon se është vrarë dhe ngrënë në burg |VIDEO

NOA
0 views
Published on Oct 17, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:50

  Publikohen pamjet, kryebashkiaku në lokal duke pirë kokainë

  NOA
  8 views
 • 0:11

  ‘Qeveria në panik’/ Nis zyrtarish sërish protesta, studentët mblidhen te Korpusi

  JOQ Albania
  673 views
 • 0:15

  Nisin revoltat studentore sërish/ Bojkotohet mësimi në dy fakultete

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:32

  E gjejnë brenda në banesë, si u kap duke vjedhur

  NOA
  21 views
 • 0:07

  Studentet nisin protestat

  Panorama
  350 views
 • 0:11

  Protestat, studentet braktisin mesimin

  Panorama
  414 views
 • 0:23

  Golashënuesi më i mirë në Europë bëhet gaz i botës me penalltinë e tij

  JOQ Albania
  392 views
 • 0:12

  Genta Ismajli nuk rezervohet më, publikon videon duke u puthur me të dashurin

  NOA
  236 views
 • 0:47

  Sfidoi policinë duke xhiruar gomat e "AMG-së" para komisariatit, çfarë ndodhi më pas me 29-vjeçarin nga Tirana?

  JOQ Albania
  8.0K views
 • 4:04

  Dalin për herë të parë fotot/ Kush ishte e dashura e Aldo Bares dhe biznesmeni i njohur që kontrollonte trafikun

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 0:47

  Bënte "spektakël" me makinë në rrugë, si u kap i riu në kryeqytet

  NOA
  202 views
 • 0:27

  I riu me "AMG" sfidon hapur Policinë e Lleshit, bën "drift" disa herë para komisariatit

  JOQ Albania
  4.0K views
 • 0:27

  Shihni se si i riu sfidon policinë para komisariatit me makinën e tij luksoze

  Panorama
  4.9K views
 • 0:11

  U filmua duke u puthur me dashnoren në stadium, burri i martuar reagon për tradhtinë

  NOA
  596 views
 • 0:13

  Autogoli i Ditës

  Panorama
  2.0K views