Turqit habisin shqiptarët, ulën këmbëkryq në urban dhe ja çfarë bëjnë

JOQ Albania
1 views
Published on Oct 17, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:32

  Momenti kur Broja largohet i dëmtuar nga fusha dhe duartrokitet nga tifozët

  Panorama
  540 views
 • 0:14

  Rasti i Brojes

  Panorama
  364 views
 • 0:52

  Goli i Brojës

  Panorama
  5.3K views
 • 0:21

  spektakli i Brojes

  Panorama
  6.4K views
 • 0:08

  Aksident i rëndë në Elbasan! Burrë e grua dergjen në mes të rrugës

  JOQ Albania
  285 views
 • 1:38

  Goli i Ramit

  Panorama
  457 views
 • 0:27

  Goli i Pedro Augusto

  Panorama
  875 views
 • 0:13

  Faulli ndaj Turkajt

  Panorama
  82 views
 • 0:08

  Rasti i Cyrbes

  Panorama
  65 views
 • 0:16

  Gjuajtja e Ajazit dhe grushtimi i Rexhepit

  Panorama
  80 views
 • 1:14

  Goli i Salah

  Panorama
  701 views
 • 0:07

  Asisti i Muhamed Salah

  Panorama
  1.3K views
 • 0:34

  Gjuajtja e Prodanit

  Panorama
  70 views
 • 0:20

  Goditja e Guindos

  Panorama
  63 views