Rama: Shqipëria e Serbia me fytyrë nga njëri-tjetri, të përballojmë problemet në paqe |FOTO

NOA
0 views
Published on Oct 16, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 7:29

  Koleksionisti akuza Rames per grabitjen e ikonave

  JOQ Albania
  82 views
 • 0:13

  Ndertimi i HECeve ne Valbone

  JOQ Albania
  101 views
 • 0:03

  Makina përplas këmbësorin, i lënduari në gjendje të rëndë në spital

  JOQ Albania
  678 views
 • 0:20

  goli i barazimit

  Panorama
  373 views
 • 0:13

  LEAO gol

  Panorama
  351 views
 • 0:13

  jarmolenko

  Panorama
  112 views
 • 0:9

  uillian goli i dyte

  Panorama
  112 views
 • 0:10

  antonio

  Panorama
  85 views
 • 0:07

  socek

  Panorama
  87 views
 • 0:07

  uillian

  Panorama
  71 views
 • 2:04

  Gazetares i ndodh e papritura teksa po raportonte ‘live’, dikush i afrohet me thikë dhe…

  NOA
  295 views
 • 0:01

  Françeska Jaçe në krahët e futbollistit të Tiranës, urimi për të

  NOA
  1.3K views
 • 0:15

  calhanoglu

  Panorama
  716 views
 • 0:14

  Flokari gol

  Panorama
  1.4K views
 • 0:14

  kasemi gol

  Panorama
  1.8K views