Henri Çili: Jam me Berishën se më do trapi o zagar. Veliaj: Sepse je trap

JOQ Albania
6 views
Published on Oct 14, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Goli i ATS

  Panorama
  0 views
 • 0:39

  Goli i Shimës

  Panorama
  0 views
 • 0:34

  Të ankoruara në port, përplasen dy tragete në Durrës

  JOQ Albania
  519 views
 • 1:59

  Kartoni i kuq i Keidi Bares

  Panorama
  904 views
 • 1:51

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  114 views
 • 2:26

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  216 views
 • 0:34

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  279 views
 • 3:26

  Artan Mërgjyshi deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  2 views
 • 3:44

  Ilir Gjyla deklarata

  Panorama
  0 views
 • 5:11

  Koço Kokdhima deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  3 views
 • 1:02

  Goli i Turkajt

  Panorama
  235 views
 • 0:24

  Goli i dyte i Apolonisë

  Panorama
  727 views
 • 0:51

  Goli i Ardit Hoxhajt

  Panorama
  441 views
 • 0:08

  Shtylla e Pjeshkës

  Panorama
  161 views