Dasëm madhështore në Shkodër, 17 makina super-luksoze për të marrë nusen

JOQ Albania
22 views
Published on Oct 14, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  488 views
 • 0:16

  Goli i Kale

  Panorama
  846 views
 • 0:12

  Veliajn e lëshojnë nervat, harron propagandën dhe kërcënon gazetarin: Do ta dhj*s më keq po vazhdove

  JOQ Albania
  4.5K views
 • 0:08

  Gjuajtja e Guindos

  Panorama
  236 views
 • 4:31

  Donaldo Açka

  Panorama
  2 views
 • 0:25

  E reja vjedh e qetë telefonin mbi banakun e parukerisë në "Astir", pronarja: Më gënjeu, ta kthejë urgjentisht

  JOQ Albania
  4.2K views
 • 0:9

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  697 views
 • 0:19

  Rasti i Bruno Lulajt

  Panorama
  394 views
 • 0:30

  E pabesueshme çfarë humbasin futbollistët e Luftëtarit

  Panorama
  705 views
 • 0:20

  Rasti i Oshafit

  Panorama
  513 views
 • 0:13

  Traversa e Ethemit

  Panorama
  355 views
 • 0:12

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  559 views
 • 2:08

  Kryebashkiaku “fluturues”/Zbulohen lëvizjet e Erion Veliajt jashtë vendit, në 2019 mori avionin 3 herë në muaj

  JOQ Albania
  192 views
 • 0:29

  Rasti i Kukësit

  Panorama
  691 views
 • 2:12

  Goli i anuluar

  Panorama
  2.0K views