Aksident i rëndë në Tiranë/ Motori përplaset me makinën

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 14, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  125 views
 • 0:16

  Goli i Kale

  Panorama
  451 views
 • 0:12

  Veliajn e lëshojnë nervat, harron propagandën dhe kërcënon gazetarin: Do ta dhj*s më keq po vazhdove

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:08

  Gjuajtja e Guindos

  Panorama
  175 views
 • 4:31

  Donaldo Açka

  Panorama
  2 views
 • 0:25

  E reja vjedh e qetë telefonin mbi banakun e parukerisë në "Astir", pronarja: Më gënjeu, ta kthejë urgjentisht

  JOQ Albania
  3.5K views
 • 0:9

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  647 views
 • 0:19

  Rasti i Bruno Lulajt

  Panorama
  367 views
 • 0:30

  E pabesueshme çfarë humbasin futbollistët e Luftëtarit

  Panorama
  654 views
 • 0:20

  Rasti i Oshafit

  Panorama
  471 views
 • 0:13

  Traversa e Ethemit

  Panorama
  325 views
 • 0:12

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  519 views
 • 2:08

  Kryebashkiaku “fluturues”/Zbulohen lëvizjet e Erion Veliajt jashtë vendit, në 2019 mori avionin 3 herë në muaj

  JOQ Albania
  180 views
 • 0:29

  Rasti i Kukësit

  Panorama
  657 views
 • 2:12

  Goli i anuluar

  Panorama
  1.9K views