Publikohen pamjet, Trump vajzës 10 vjeçe: Shihemi pas disa vitesh |VIDEO

NOA
0 views
Published on Oct 14, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:47

  Videoja e kryebashkiakut të PS duke thithur "miell të bardhë", Artan Hoxha: Janë kërcënuar familje me vdekje

  JOQ Albania
  283 views
 • 0:38

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  592 views
 • 0:16

  Goli i Kale

  Panorama
  1.0K views
 • 0:12

  Veliajn e lëshojnë nervat, harron propagandën dhe kërcënon gazetarin: Do ta dhj*s më keq po vazhdove

  JOQ Albania
  5.7K views
 • 0:08

  Gjuajtja e Guindos

  Panorama
  273 views
 • 4:31

  Donaldo Açka

  Panorama
  2 views
 • 0:25

  E reja vjedh e qetë telefonin mbi banakun e parukerisë në "Astir", pronarja: Më gënjeu, ta kthejë urgjentisht

  JOQ Albania
  4.6K views
 • 0:9

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  730 views
 • 0:19

  Rasti i Bruno Lulajt

  Panorama
  411 views
 • 0:30

  E pabesueshme çfarë humbasin futbollistët e Luftëtarit

  Panorama
  729 views
 • 0:20

  Rasti i Oshafit

  Panorama
  540 views
 • 0:13

  Traversa e Ethemit

  Panorama
  369 views
 • 0:12

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  580 views
 • 2:08

  Kryebashkiaku “fluturues”/Zbulohen lëvizjet e Erion Veliajt jashtë vendit, në 2019 mori avionin 3 herë në muaj

  JOQ Albania
  196 views
 • 0:29

  Rasti i Kukësit

  Panorama
  717 views