E moshuara guxon me një dëshirë në 95-vjetorin e saj |VIDEO

NOA
0 views
Published on Oct 12, 2016
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 1:23

    People are strange (Njerëzit janë të çuditshëm)

    In7.tv
    0 views
  • 1:44

    Goli i Sadikut i anuluar nga VAR

    Panorama
    1.2K views
  • 0:43

    Goli i Merveil

    Panorama
    291 views
  • 0:21

    Pamje tronditëse/ E kap prej veshi e i shkund kokën, mësuesi dhunon pa pikë turpi nxënësin

    JOQ Albania
    10.0K views
  • 3:25

    Shkon në televizion dhe rrëfen live: Kam vrarë të dashurën

    NOA
    93 views
  • 0:34

    Batha akullore

    Panorama
    1.5K views
  • 0:53

    Pengmarrja në Kamzë/ Gjithçka u filmua nga kamerat, autorët dhe pengu u zhdukën në Fushë-Krujë

    JOQ Albania
    3.1K views
  • 0:53

    Rrëmbimi në Kamëz u filmua nga kamerat, autorët dhe pengu u zhdukën në Fushë Krujë

    NOA
    273 views
  • 1:20

    Përdhunon dhe vret vajzën 6 vjeç, pedofilin e kapin dhe e djegin të gjallë

    NOA
    1.1K views
  • 0:27

    Policia e Lleshit shpalos talentin në vozitje, patrulla ecën 500 metra "indietro" në mes të Tiranës

    JOQ Albania
    882 views
  • 0:15

    Arbitri bën të fortin gjatë ndeshjes, nxjerr armën për të qetësuar tifozët

    JOQ Albania
    1.0K views
  • 1:31

    Fëmija 2 vjeç gjeti vdekjen mes flakëve, si ndodhi ngjarja tragjike në Kurbin

    NOA
    27 views
  • 28:15

    Veliajt s'i del e keqja me Teatrin dhe banorët e Unazës, i përmend edhe në takimin me banorët e prekur nga tërmeti

    JOQ Albania
    41 views
  • 2:11

    Trafik kokaine dhe heroine, kush është shkodrani i arrestuar dhe 14 të tjerët/ Emrat

    NOA
    47 views
  • 5:17

    Kitara krijohet me 107 iPhone, është unike në botë

    NOA
    18 views