Pastrueset kercejne ne maje te kazanit te plehrave

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 12, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:44

  Kartoni i kuq i Mellugjes

  Panorama
  152 views
 • 0:06

  Rasti i artë i Tiranës

  Panorama
  220 views
 • 1:03

  Goli i Hidit

  Panorama
  444 views
 • 0:12

  Shtylla

  Panorama
  95 views
 • 0:33

  Pritja e Likës

  Panorama
  126 views
 • 0:47

  Videoja e kryebashkiakut të PS duke thithur "miell të bardhë", Artan Hoxha: Janë kërcënuar familje me vdekje

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:38

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  683 views
 • 0:16

  Goli i Kale

  Panorama
  1.2K views
 • 0:12

  Veliajn e lëshojnë nervat, harron propagandën dhe kërcënon gazetarin: Do ta dhj*s më keq po vazhdove

  JOQ Albania
  7.5K views
 • 0:08

  Gjuajtja e Guindos

  Panorama
  305 views
 • 4:31

  Donaldo Açka

  Panorama
  2 views
 • 0:25

  E reja vjedh e qetë telefonin mbi banakun e parukerisë në "Astir", pronarja: Më gënjeu, ta kthejë urgjentisht

  JOQ Albania
  5.2K views
 • 0:9

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  778 views
 • 0:19

  Rasti i Bruno Lulajt

  Panorama
  429 views
 • 0:30

  E pabesueshme çfarë humbasin futbollistët e Luftëtarit

  Panorama
  761 views