Momenti i tmerrshëm kur makina përplas 4 fëmijë në vijat e bardha |VIDEO

NOA
0 views
Published on Oct 11, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Goli i Bytyçit 1-1 ATS

  Panorama
  14 views
 • 0:39

  Goli i Shimës, 1-0 PRESTIGE

  Panorama
  12 views
 • 0:34

  Të ankoruara në port, përplasen dy tragete në Durrës

  JOQ Albania
  753 views
 • 1:59

  Kartoni i kuq i Keidi Bares

  Panorama
  1.0K views
 • 1:51

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  120 views
 • 2:26

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  229 views
 • 0:34

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  300 views
 • 3:26

  Artan Mërgjyshi deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  2 views
 • 3:44

  Ilir Gjyla deklarata

  Panorama
  0 views
 • 5:11

  Koço Kokdhima deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  3 views
 • 1:02

  Goli i Turkajt

  Panorama
  239 views
 • 0:24

  Goli i dyte i Apolonisë

  Panorama
  741 views
 • 0:51

  Goli i Ardit Hoxhajt

  Panorama
  442 views