Henri, femija me i bukur ne bote

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 11, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:34

  Po kërkonin në lumin Shkumbin thikën me të cilën u vra Regis Runaj, RENEA gjen dy pistoleta, dyshohet se…

  Panorama
  162 views
 • 1:33

  Profesori ngacmon minorenen

  JOQ Albania
  3.8K views
 • 0:33

  Polici parkon tek ndalesa e autobusit ne Rrogozhine

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 0:15

  S'përmbahet i riu në Durrës, masturbohet mes plazhit të mbushur me njerëz dhe fëmijë

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 0:49

  Me maska dhe motor/ Dalin pamjet kur autorët qëlluan me kallashnikov drejt hotelit në Drilon

  JOQ Albania
  6.9K views
 • 2:05

  Presidenti Meta nxjerr pamjet nga eksodi i shqiptarëve drejt Italisë në `91-in

  Panorama
  99 views
 • 2:41

  Zhduket pa lënë gjurmë 14-vjeçarja nga Vlora, babai me lot në sy: E kanë parë në Lushnje

  JOQ Albania
  3.8K views
 • 0:42

  Mbetën të fundit në stadium, takimi i Zidane dhe Guardiolës bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  926 views
 • 0:18

  Eliminoi Juventusin, Rudi Garsia dhuron spektakël në konferencë: Kam një mesazh për miqtë te Roma, ia dolëm...

  Panorama
  832 views
 • 1:07

  Champions League/ Ronaldo nuk mjafton, Juventusi eliminohet nga Champions League

  JOQ Albania
  36 views
 • 0:19

  Goli i dyte i Sitit

  Panorama
  2.7K views
 • 0:11

  Supergoli i Ronaldos

  Panorama
  4.8K views