Momenti i tmerrshem kur pitbullët sulmojnë dy vajza, ekzekutohen nga policia

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 6, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 7:29

  Koleksionisti akuza Rames per grabitjen e ikonave

  JOQ Albania
  376 views
 • 0:13

  Ndertimi i HECeve ne Valbone

  JOQ Albania
  110 views
 • 0:03

  Makina përplas këmbësorin, i lënduari në gjendje të rëndë në spital

  JOQ Albania
  716 views
 • 0:20

  goli i barazimit

  Panorama
  377 views
 • 0:13

  LEAO gol

  Panorama
  356 views
 • 0:13

  jarmolenko

  Panorama
  115 views
 • 0:9

  uillian goli i dyte

  Panorama
  118 views
 • 0:10

  antonio

  Panorama
  87 views
 • 0:07

  socek

  Panorama
  89 views
 • 0:07

  uillian

  Panorama
  76 views
 • 2:04

  Gazetares i ndodh e papritura teksa po raportonte ‘live’, dikush i afrohet me thikë dhe…

  NOA
  302 views
 • 0:01

  Françeska Jaçe në krahët e futbollistit të Tiranës, urimi për të

  NOA
  1.3K views
 • 0:15

  calhanoglu

  Panorama
  727 views
 • 0:14

  Flokari gol

  Panorama
  1.4K views
 • 0:14

  kasemi gol

  Panorama
  1.8K views