Video e arrestimit të të dyshuarit

NOA
0 views
Published on Oct 4, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  0 views
 • 0:16

  Goli i Kale

  Panorama
  255 views
 • 0:12

  Veliajn e lëshojnë nervat, harron propagandën dhe kërcënon gazetarin: Do ta dhj*s më keq po vazhdove

  JOQ Albania
  650 views
 • 0:08

  Gjuajtja e Guindos

  Panorama
  130 views
 • 4:31

  Donaldo Açka

  Panorama
  2 views
 • 0:25

  E reja vjedh e qetë telefonin mbi banakun e parukerisë në "Astir", pronarja: Më gënjeu, ta kthejë urgjentisht

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 0:9

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  630 views
 • 0:19

  Rasti i Bruno Lulajt

  Panorama
  358 views
 • 0:30

  E pabesueshme çfarë humbasin futbollistët e Luftëtarit

  Panorama
  638 views
 • 0:20

  Rasti i Oshafit

  Panorama
  459 views
 • 0:13

  Traversa e Ethemit

  Panorama
  314 views
 • 0:12

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  509 views
 • 2:08

  Kryebashkiaku “fluturues”/Zbulohen lëvizjet e Erion Veliajt jashtë vendit, në 2019 mori avionin 3 herë në muaj

  JOQ Albania
  170 views
 • 0:29

  Rasti i Kukësit

  Panorama
  643 views
 • 2:12

  Goli i anuluar

  Panorama
  1.8K views