Shokon gazetarja: Prostitutat e luksit janë personazhe shumë të njohura

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 4, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Rasti i Brojes

  Panorama
  97 views
 • 0:52

  Goli i Brojës

  Panorama
  3.5K views
 • 0:21

  spektakli i Brojes

  Panorama
  4.9K views
 • 0:08

  Aksident i rëndë në Elbasan! Burrë e grua dergjen në mes të rrugës

  JOQ Albania
  246 views
 • 1:38

  Goli i Ramit

  Panorama
  437 views
 • 0:27

  Goli i Pedro Augusto

  Panorama
  830 views
 • 0:13

  Faulli ndaj Turkajt

  Panorama
  80 views
 • 0:08

  Rasti i Cyrbes

  Panorama
  59 views
 • 0:16

  Gjuajtja e Ajazit dhe grushtimi i Rexhepit

  Panorama
  80 views
 • 1:14

  Goli i Salah

  Panorama
  668 views
 • 0:07

  Asisti i Muhamed Salah

  Panorama
  1.3K views
 • 0:34

  Gjuajtja e Prodanit

  Panorama
  70 views
 • 0:20

  Goditja e Guindos

  Panorama
  61 views
 • 0:39

  Rasti i Grecës dhe pritja e Rexhepit

  Panorama
  50 views