Policët dhunojnë ashpër minorenin, ulërimat e tij të këpusin shpirtin

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 3, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Ndertimi i HECeve ne Valbone

  JOQ Albania
  26 views
 • 0:03

  Makina përplas këmbësorin, i lënduari në gjendje të rëndë në spital

  JOQ Albania
  337 views
 • 0:20

  goli i barazimit

  Panorama
  343 views
 • 0:13

  LEAO gol

  Panorama
  325 views
 • 0:13

  jarmolenko

  Panorama
  103 views
 • 0:9

  uillian goli i dyte

  Panorama
  106 views
 • 0:10

  antonio

  Panorama
  79 views
 • 0:07

  socek

  Panorama
  77 views
 • 0:07

  uillian

  Panorama
  69 views
 • 2:04

  Gazetares i ndodh e papritura teksa po raportonte ‘live’, dikush i afrohet me thikë dhe…

  NOA
  255 views
 • 0:01

  Françeska Jaçe në krahët e futbollistit të Tiranës, urimi për të

  NOA
  1.2K views
 • 0:15

  calhanoglu

  Panorama
  695 views
 • 0:14

  Flokari gol

  Panorama
  1.4K views
 • 0:14

  kasemi gol

  Panorama
  1.8K views
 • 0:18

  GOL SPAL

  Panorama
  990 views