Jashtë imagjinatës, nuk keni për ta besuar sa persona dalin nga kjo makinë e vogël

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 3, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  439 views
 • 0:16

  Goli i Kale

  Panorama
  761 views
 • 0:12

  Veliajn e lëshojnë nervat, harron propagandën dhe kërcënon gazetarin: Do ta dhj*s më keq po vazhdove

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 0:08

  Gjuajtja e Guindos

  Panorama
  224 views
 • 4:31

  Donaldo Açka

  Panorama
  2 views
 • 0:25

  E reja vjedh e qetë telefonin mbi banakun e parukerisë në "Astir", pronarja: Më gënjeu, ta kthejë urgjentisht

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 0:9

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  693 views
 • 0:19

  Rasti i Bruno Lulajt

  Panorama
  388 views
 • 0:30

  E pabesueshme çfarë humbasin futbollistët e Luftëtarit

  Panorama
  700 views
 • 0:20

  Rasti i Oshafit

  Panorama
  504 views
 • 0:13

  Traversa e Ethemit

  Panorama
  349 views
 • 0:12

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  552 views
 • 2:08

  Kryebashkiaku “fluturues”/Zbulohen lëvizjet e Erion Veliajt jashtë vendit, në 2019 mori avionin 3 herë në muaj

  JOQ Albania
  190 views
 • 0:29

  Rasti i Kukësit

  Panorama
  685 views
 • 2:12

  Goli i anuluar

  Panorama
  2.0K views