Policja i vendos gjobën, shoferi s'përmbahet: Ik ore andej, ma trego kodin rrugor

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 3, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  Goli i trete i Lionit

  Panorama
  0 views
 • 0:20

  Goli i dyte i Lionit

  Panorama
  230 views
 • 0:18

  Goli i De Brujn

  Panorama
  355 views
 • 0:14

  Goli i Lionit

  Panorama
  1.2K views
 • 0:16

  E dua Ramen, qytetari habit ne Kakavije

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 1:12

  “Atdheu jo vetëm nuk i mban, por edhe s’i përcjell dot”- Ervin Salianji për situatën në Kakavijë: Ka ardhur koha që shqiptarët...

  Panorama
  101 views
 • 0:36

  E pazakontë/ Rrufeja godet papritur pemën mes ditës me diell!

  JOQ Albania
  209 views
 • 1:15

  Deputeti socialist le pa drita nje lagje

  JOQ Albania
  2 views
 • 2:03

  Radha në Kakavijë/ E reja përtokë nga rraskapitja ndërsa një grua shtatzënë pret infermieren për të lindur

  JOQ Albania
  715 views
 • 0:28

  Shqiptarët në mëshirë të fatit! Polici grek ulërin dhe kërcënon me shkop gome gra e të moshuar

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:33

  Mori armën për të vrarë tre persona pas konfliktit, parandalohet ngjarja e rëndë

  NOA
  348 views
 • 3:34

  Fëmija i sëmurë nuk lejohet të kalojë në Kakavijë, momenti kur e ëma e nxjerr nga makina dhe..

  NOA
  1.1K views
 • 2:00

  Ç'ndodhi mbrëmë? Tre të arrestuar brenda 5 orësh, Policia del me apelin e fortë, nxjerr dhe këto pamje

  Panorama
  124 views
 • 0:15

  Nuk kishin zbatuar masat anti-COVID/ Sherr brutal mes policëve dhe qyterarëve

  JOQ Albania
  2.2K views
 • 0:29

  Goli i tete i Bajernit

  Panorama
  1.9K views