Fëmija i plagosur në Siri përqafon infermierin

NOA
0 views
Published on Oct 3, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:9

  “Zhdukuni se ju shqeva! Ikni se ju q*** r***! S’kemi nevojë për shtetin bq!”/ Backat terrorizojnë policinë

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 1:46

  Pasi u rrit çmimi i bukës, gazit, energjisë, shtrenjtohet edhe vaji i ullirit! "Këtë vit 100 Lekë më shumë"

  JOQ Albania
  15 views
 • 0:11

  Driblimi i Brojes dhe rasti i Redmond

  Panorama
  8.2K views
 • 0:12

  Goli i Ibrahimovic

  Panorama
  1.1K views
 • 0:12

  Goli i Benaser

  Panorama
  1.6K views
 • 0:42

  Të shtëna me armë në një lokal pranë një qendre tregtare në Fier, një i plagosur

  JOQ Albania
  15.5K views
 • 0:12

  Goli i Celines

  Panorama
  208 views
 • 0:20

  Kartoni i kuq i Soriano

  Panorama
  5 views
 • 0:10

  Goli i Barrou

  Panorama
  1.0K views
 • 0:50

  Autogoli i Ibrahimoviç

  Panorama
  1.1K views
 • 0:14

  Goli i Kalabria

  Panorama
  709 views
 • 0:19

  Goli i Rafael Leao

  Panorama
  1.0K views
 • 0:30

  Broja largohet nga fusha

  Panorama
  2.0K views
 • 3:57

  Nuk kanë të ndalur “incidentet” në BBV/ Aktores Arjola Demiri i del gjoksi në pishinë! Shikoni si e përjetoi këtë situatë

  Panorama
  1.3K views
 • 0:37

  Dueli Rashica-Mendi

  Panorama
  3.9K views