Flet Mandi, djali që bëri kryeministrin të jetë gazi i botës në marshimin e tij në Fier

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 3, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:51

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  12 views
 • 2:26

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  43 views
 • 0:34

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  71 views
 • 3:26

  Artan Mërgjyshi deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  0 views
 • 3:44

  Ilir Gjyla deklarata

  Panorama
  0 views
 • 5:11

  Koço Kokdhima deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  3 views
 • 1:02

  Goli i Turkajt

  Panorama
  208 views
 • 0:24

  Goli i dyte i Apolonisë

  Panorama
  604 views
 • 0:51

  Goli i Ardit Hoxhajt

  Panorama
  393 views
 • 0:08

  Shtylla e Pjeshkës

  Panorama
  139 views
 • 1:26

  Goli i Nuabuezes

  Panorama
  280 views
 • 0:37

  Pamje të rënda/ Sulm me armë në një klub nate, vdesin dy persona

  NOA
  831 views
 • 0:26

  Goli i Vllaznisë

  Panorama
  612 views
 • 0:39

  Goli i Mario Gjatës

  Panorama
  779 views
 • 0:57

  Kartoni i kuq i Oliverës

  Panorama
  1.0K views