Tentonin të trafikonin vajza në Gjermani, dalin pamjet e arrestimit |VIDEO

NOA
0 views
Published on Oct 2, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Shpërthim i fuqishëm në Skrapar, fasoneria përfshihet nga flakët

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 0:27

  Momentet e tmerrit, shperthimi i frikshem ne Bejrut

  Panorama
  323 views
 • 0:40

  Porositi në një fast-food, gjen brenda maskë kundër koronavirusit

  NOA
  45 views
 • 0:15

  Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij

  Panorama
  775 views
 • 0:08

  Gjiko “ngacmon” Elitën përpara prindërve të tij: Je më pjeshkë se…

  Panorama
  976 views
 • 0:58

  Merr flakë autobusi në Paskuqan, policia jep detajet e para

  Panorama
  879 views
 • 0:48

  Perplasin te moshuaren

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:46

  Gjen dhe merr 700 euro ne farmaci

  JOQ Albania
  6.4K views
 • 0:31

  Beirut

  JOQ Albania
  3.8K views
 • 0:04

  penalltia e humbur

  Panorama
  868 views
 • 0:08

  lingard gol

  Panorama
  330 views
 • 0:08

  LASK gol

  Panorama
  320 views
 • 0:32

  Stuhia ngordh harabelat ne podgorice

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:19

  lukaku gol

  Panorama
  1.2K views
 • 0:29

  Nusja ne momentin e shperthimit ne Beirut

  JOQ Albania
  18.4K views