Bima e kanabisit lulëzon në mes të Tiranës kthehet në atraksion për të rinjtë

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 2, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:51

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  15 views
 • 2:26

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  49 views
 • 0:34

  Sot një femër e bukur dhe plot klas/ Kur Samanta konkuronte në "Ethet e së Premtes"

  NOA
  78 views
 • 3:26

  Artan Mërgjyshi deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  0 views
 • 3:44

  Ilir Gjyla deklarata

  Panorama
  0 views
 • 5:11

  Koço Kokdhima deklarata pas ndeshjes

  Panorama
  3 views
 • 1:02

  Goli i Turkajt

  Panorama
  214 views
 • 0:24

  Goli i dyte i Apolonisë

  Panorama
  612 views
 • 0:51

  Goli i Ardit Hoxhajt

  Panorama
  401 views
 • 0:08

  Shtylla e Pjeshkës

  Panorama
  145 views
 • 1:26

  Goli i Nuabuezes

  Panorama
  282 views
 • 0:37

  Pamje të rënda/ Sulm me armë në një klub nate, vdesin dy persona

  NOA
  840 views
 • 0:26

  Goli i Vllaznisë

  Panorama
  614 views
 • 0:39

  Goli i Mario Gjatës

  Panorama
  785 views
 • 0:57

  Kartoni i kuq i Oliverës

  Panorama
  1.0K views