Flasin dy "punëtoret e seksit": Ja pse e shesim trupin, legalizojeni prostitucionin në Shqipëri

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 2, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:51

  Avioni i Kobi Brajnat

  Panorama
  2.4K views
 • 0:11

  Makina del nga rruga dhe merr flakë, largohet drejtuesi

  Panorama
  38 views
 • 0:10

  Gavazaj protesta

  Panorama
  919 views
 • 0:10

  Prekja me dorë

  Panorama
  942 views
 • 0:14

  Gjuajtja e Bardhit

  Panorama
  49 views
 • 0:14

  Traversa e Abazajt

  Panorama
  875 views
 • 1:22

  Goli i Kukësit

  Panorama
  2.7K views
 • 0:14

  Gjuajtja e Trashit

  Panorama
  542 views
 • 0:14

  Gafa e gjyqtarit

  Panorama
  5 views
 • 0:13

  Shkurtaj rast

  Panorama
  557 views
 • 0:27

  Rasti i Shkurtajt

  Panorama
  351 views
 • 0:27

  Bardhi rast ideal

  Panorama
  305 views
 • 0:26

  Rasti i Gavazajt

  Panorama
  339 views
 • 0:10

  Gjuajtja e Braun

  Panorama
  240 views
 • 0:25

  Rast i Bicajt

  Panorama
  146 views