Ja si duken mushkëritë tuaja, pasi tymosni vetëm 20 cigare

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 1, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:12

  Shtylla

  Panorama
  0 views
 • 0:33

  Pritja e Likës

  Panorama
  40 views
 • 0:47

  Videoja e kryebashkiakut të PS duke thithur "miell të bardhë", Artan Hoxha: Janë kërcënuar familje me vdekje

  JOQ Albania
  795 views
 • 0:38

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  613 views
 • 0:16

  Goli i Kale

  Panorama
  1.1K views
 • 0:12

  Veliajn e lëshojnë nervat, harron propagandën dhe kërcënon gazetarin: Do ta dhj*s më keq po vazhdove

  JOQ Albania
  6.1K views
 • 0:08

  Gjuajtja e Guindos

  Panorama
  283 views
 • 4:31

  Donaldo Açka

  Panorama
  2 views
 • 0:25

  E reja vjedh e qetë telefonin mbi banakun e parukerisë në "Astir", pronarja: Më gënjeu, ta kthejë urgjentisht

  JOQ Albania
  4.7K views
 • 0:9

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  735 views
 • 0:19

  Rasti i Bruno Lulajt

  Panorama
  413 views
 • 0:30

  E pabesueshme çfarë humbasin futbollistët e Luftëtarit

  Panorama
  733 views
 • 0:20

  Rasti i Oshafit

  Panorama
  542 views
 • 0:13

  Traversa e Ethemit

  Panorama
  371 views
 • 0:12

  Rasti i Luftëtarit

  Panorama
  584 views