"Hidhjani pleraxhiut plehrat në surrat kudo që të jenë, ngrihuni dhe protestoni"

JOQ Albania
0 views
Published on Oct 1, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:26

  Golat e realizuar nga Tirana

  Panorama
  0 views
 • 0:34

  Protesta e Dovedan

  Panorama
  91 views
 • 1:32

  Goli i Tiranës

  Panorama
  356 views
 • 0:44

  Kartoni i kuq i Mellugjes

  Panorama
  250 views
 • 0:06

  Rasti i artë i Tiranës

  Panorama
  314 views
 • 1:03

  Goli i Hidit

  Panorama
  539 views
 • 0:12

  Shtylla

  Panorama
  138 views
 • 0:33

  Pritja e Likës

  Panorama
  149 views
 • 0:47

  Videoja e kryebashkiakut të PS duke thithur "miell të bardhë", Artan Hoxha: Janë kërcënuar familje me vdekje

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:38

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  692 views
 • 0:16

  Goli i Kale

  Panorama
  1.3K views
 • 0:12

  Veliajn e lëshojnë nervat, harron propagandën dhe kërcënon gazetarin: Do ta dhj*s më keq po vazhdove

  JOQ Albania
  7.9K views
 • 0:08

  Gjuajtja e Guindos

  Panorama
  325 views
 • 4:31

  Donaldo Açka

  Panorama
  2 views
 • 0:25

  E reja vjedh e qetë telefonin mbi banakun e parukerisë në "Astir", pronarja: Më gënjeu, ta kthejë urgjentisht

  JOQ Albania
  5.4K views