Policët i derdhin farat, nëna bëhet keq: Kap atë që bën mu*in dhe shurrën, jo mua për 100 lekë

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 29, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Goli i Kulusevskit

  Panorama
  114 views
 • 0:16

  Goli i Favlli

  Panorama
  217 views
 • 0:17

  Goli i anuluar i Moratës

  Panorama
  286 views
 • 1:57

  “Shëndetësia, dështim i Ramës”/ PD publikon videon: E vërteta e qytetarit që humbi jetën duke kërkuar një...

  Panorama
  197 views
 • 2:9

  Penalltia e pritur nga Koliçi dhe goli i Prognit

  Panorama
  168 views
 • 0:42

  Supergoli i Gripshit me Ballkanin

  Panorama
  408 views
 • 0:22

  Uolves-Njukastëll 1-1 (Golat)

  Panorama
  147 views
 • 0:15

  Ndërhyrje kung fu në organin gjenital

  Panorama
  239 views
 • 0:31

  Asisti dhe goli i dytë personal i Bernard Berishës

  Panorama
  454 views
 • 0:18

  Goli i Bernerd Berishës me Akhmat Groznin

  Panorama
  377 views
 • 0:46

  Vitese-PSV 2-1 (Broja titullar)

  Panorama
  277 views
 • 0:42

  Debutimi i Dean Licos te Askoli

  Panorama
  921 views
 • 0:44

  Benevento Napoli 1-2

  Panorama
  31 views
 • 0:17

  Konte e zevendesoi, Lautaro terbohet

  Panorama
  916 views
 • 0:07

  Abazaj gol

  Panorama
  847 views