Kujdes nga kjo hajdute në Tiranë, ju vjedh me qetësi dhe dashuri

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 28, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 7:13

  Pamjet e frikshme te termetit ne Turqi/ Rruget mbushen me uje, 100-dra qytetare nen rrenoja

  Panorama
  25 views
 • 0:14

  Duartrokitje dhe brohoritje/ Momentet emocionuese kur një vajzë nxirret nga rrënojat në Izmir

  Panorama
  1.7K views
 • 0:38

  Djali i shpeton lekundjeve te termetit ne Turqi

  News31
  42 views
 • 0:20

  Termeti ne Truqi, shembet pallati

  News31
  46 views
 • 0:06

  Termeti ne Turqi, lekundet pallati

  News31
  53 views
 • 0:27

  Tërmeti i fuqishëm në Turqi, lëkundjet u ndien deri në Athinë. Eksperti: Pritet cunam i dytë

  Panorama
  1.7K views
 • 0:28

  Tërmeti në Turqi/ Njerëzit ulërasin në rrugë të tmerruar, shkatërrime të shumta dhe dëme kolosale

  JOQ Albania
  4.4K views
 • 0:20

  Pamje të frikshme/ Shikoni momentet kur tërmeti shemb një pallat në Izmir, një djalë ndien lëkundjen, nis të bërtasë dhe...

  Panorama
  5.1K views
 • 0:38

  Tmerri i termetit në Turqi, shikoni sa kohe zgjati lekundja sizmike

  Panorama
  4.2K views
 • 2:36

  Tërmet i fuqishëm në Turqi, lëkundjet janë ndjerë deri në Athinë. Ja sa ishte magnituda (SHIKONI PAMJET)

  Panorama
  2.1K views
 • 0:05

  Goli i Kuros

  Panorama
  260 views
 • 3:22

  Gruaja humb çdo kontakt me burrin e shtruar tek Infektivi: Nuk ma hap njeri telefonin, është bërë si burg

  JOQ Albania
  316 views
 • 1:49

  Rama nxjerr video montazhin dhe ironizon: Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin

  Panorama
  602 views
 • 2:41

  "Obobo, tërmet i thashë gruas", flet vlonjati që i vendosen tritol në 3 të natës: Kasap kam punuar!

  JOQ Albania
  144 views
 • 0:08

  Darkë speciale për personin e veçantë! Ja si e uroi Almeda Abazi të ëmën për ditëlindje

  Panorama
  89 views