Nuk iu bind urdhrit të policisë, pamjet nga arrestimi i të “fortit” me X6 |VIDEO

NOA
0 views
Published on Sep 26, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:58

  Pamjet e një djali të vogël janë bërë virale në internet

  NOA
  0 views
 • 0:38

  Goli i Malës

  Panorama
  215 views
 • 0:27

  rasti i Asanit

  Panorama
  43 views
 • 0:03

  Panik në kampionatin turk, portieri bie në fushë pa ndjenja

  JOQ Albania
  137 views
 • 1:40

  At Zef Pellumbi 'rrnon per me tregue'/Pa iu ndrru truni ketij populli.....

  TetovaPress
  1 views
 • 0:15

  Apeli drithërues i 15-vjeçares nga reanimacioni i QSUT: Dua të jetoj

  NOA
  306 views
 • 1:00

  Dua Lipa dhe Gashi e djegin ne Prishtine

  TetovaPress
  3 views
 • 0:29

  Goli i Donjet Shkodres

  Panorama
  173 views
 • 1:15

  U kthye në shkollë pasi mundi sëmundjen e kancerit dhe kështu u prit nga nxënësit e shkollës

  TetovaPress
  7 views
 • 3:08

  Forever young

  TetovaPress
  4 views
 • 3:06

  Të friksohesh është njerzore

  TetovaPress
  6 views
 • 1:26

  Kerkoje te arratiset nga qelia duke u maskuar si e bija Deshton “plani i silikonit” per gangsterin

  TetovaPress
  2 views
 • 0:51

  Gruaja rrahe burrin ne plazh

  InfoKosova
  128 views
 • 0:24

  Këlyshi imiton në perfeksion gjelin

  TetovaPress
  2 views
 • 0:05

  Kejvina Kthella

  TetovaPress
  8 views