Rrahje mes 2 grupe vajzash në Kosovë, përleshen pas fyerjeve në Facebook |VIDEO

NOA
0 views
Published on Sep 25, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:31

  Koha e drekës, momenti dramatik kur gruaja bie në akuariumin plot me peshkaqenë

  Jeta osh qef
  186 views
 • 0:57

  estonia goli dyte

  Panorama
  107 views
 • 1:14

  seferi goli i dyte vs estonia

  Panorama
  349 views
 • 0:49

  penalltie e humbur e estonise

  Panorama
  187 views
 • 0:54

  gol estonia

  Panorama
  130 views
 • 3:26

  Partizani volej

  Panorama
  121 views
 • 2:17

  Ngacmon qenin e rrugëve dhe më pas i sul pitbullin, i riu nga Kamza “del nga binarët”

  Jeta osh qef
  5.0K views
 • 0:50

  seferi gol estoni shqiperi

  Panorama
  465 views
 • 0:31

  Gruaja bie në rezervuarin e ushqimit të peshkaqenëve, dy grabitqarë ndodheshin aty

  NOA
  19 views
 • 0:05

  Iva Aliko lakuriq

  Jeta osh qef
  20.8K views
 • 0:31

  Kinezja bie në akuariumin e peshkaqenëve, shpëtoi mrekullisht edhe pse qëndroi në ujë për 60 sekonda

  InfoKosova
  65 views
 • 0:28

  Ndihmohet të shënonte kosh, motra e vogël inkurajohet nga vëllai: “Ti je e fortë”

  InfoKosova
  33 views
 • 0:32

  Goli i Norvegjisë U19

  Panorama
  350 views
 • 0:48

  Kinezët ndërtojnë urën lëvizëse 7 mijë tonëshe, mbi të cilën do të kalojnë trenat me 250 kilometra në orë

  InfoKosova
  32 views
 • 0:26

  Tragjedia e Butrintit me 5 viktima, arrestohet një prej organizatorëve

  NOA
  28 views