Aksident i rëndë në Kamëz, humb jetën efektivi i policisë

JOQ Albania
0 views
Published on Sep 25, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:32

  Momenti kur Khabib le kundershtarin pa ndjenja

  Panorama
  180 views
 • 0:9

  Goli i Avdylit

  Panorama
  39 views
 • 0:22

  goli i vashess

  Panorama
  161 views
 • 0:14

  Makina përplas 30-vjeçaren, ajo shtrihet në asfalt në gjendje të rëndë

  JOQ Albania
  49 views
 • 0:31

  “Rama i tmerruar nga humbja”- Paloka publikon videon e Veliajt: Si i shpëton goja dhe nxjerr zbuluar planin e shefit për “partitë e djathta”, që do krijohen

  Panorama
  662 views
 • 0:07

  Arbana merr një dhuratë mjaft të bukur nga Eduarti pas lindjes së djalit

  NOA
  605 views
 • 0:12

  Goli i Vashes

  Panorama
  106 views
 • 0:06

  Goli i D'Ambrozios

  Panorama
  362 views
 • 0:12

  Goli i Lukakut

  Panorama
  413 views
 • 0:10

  Goli i Hykes

  Panorama
  348 views
 • 0:14

  Goli i Modric

  Panorama
  1.1K views
 • 0:30

  Kartoni i kuq i Torases

  Panorama
  291 views
 • 0:18

  Goli i Ramos

  Panorama
  690 views
 • 0:20

  Goli i Deliut

  Panorama
  852 views
 • 0:40

  Lojtari i Lacit mbtetet i shtrire

  Panorama
  295 views