Obama- Bush foto ne muze

NOA
0 views
Published on Sep 25, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Sherr në Unazën e Re/ Plasin grushtet mes femrave, qytetari: U zunë për një vijë uji!

  JOQ Albania
  344 views
 • 4:26

  Dënohen dhjetëra shoferë, me shpejtësi dhe alkool në makinë

  NOA
  1 views
 • 0:32

  Momenti kur Khabib le kundershtarin pa ndjenja

  Panorama
  797 views
 • 0:9

  Goli i Avdylit

  Panorama
  42 views
 • 0:22

  goli i vashess

  Panorama
  279 views
 • 0:14

  Makina përplas 30-vjeçaren, ajo shtrihet në asfalt në gjendje të rëndë

  JOQ Albania
  70 views
 • 0:31

  “Rama i tmerruar nga humbja”- Paloka publikon videon e Veliajt: Si i shpëton goja dhe nxjerr zbuluar planin e shefit për “partitë e djathta”, që do krijohen

  Panorama
  1.0K views
 • 0:07

  Arbana merr një dhuratë mjaft të bukur nga Eduarti pas lindjes së djalit

  NOA
  609 views
 • 0:12

  Goli i Vashes

  Panorama
  165 views
 • 0:06

  Goli i D'Ambrozios

  Panorama
  425 views
 • 0:12

  Goli i Lukakut

  Panorama
  478 views
 • 0:10

  Goli i Hykes

  Panorama
  384 views
 • 0:14

  Goli i Modric

  Panorama
  1.2K views
 • 0:30

  Kartoni i kuq i Torases

  Panorama
  353 views
 • 0:18

  Goli i Ramos

  Panorama
  751 views